Uczniowie klasy pierwszej Technikum w Centrum Programowania Robotów Przemysłowych w Gdańsku
W dniu 27 maja 2026 r. uczniowie klasy I TPA, mieli przyjemność uczestniczyć w zajęciach z robotyki i druku 3D i VR . Jak zawsze niezawodni Pani Ania oraz Pan Radosław przygotowali dla nas bardzo ciekawe i twórcze zajęcia. Były roboty oraz spawanie, dużo cennej wiedzy i uśmiechu przy okazji. Dziękujemy za fantastyczne warsztaty i przemiłą gościnę w Centrum Programowania Robotów Przemysłowych w Gdańsku. Wyjazd w ramach projektu: „Wybierz zawód – wsparcie kształcenia zawodowego w powiecie kartuskim" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027.
#FunduszeEU #FunduszeEuropejskie

