Wielki Finał "Zwolnieni z Teorii 2026 r." w Warszawie
28 maja 2026 r. Uczennice klasy III Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych uczestniczyły w podsumowaniu projektu "Zwolnionych z Teorii".
Projekt "Zwolnieni z teorii" to największe w Polsce święto sprawczości młodego pokolenia!
Tego dnia celebruje się determinację i niesamowite osiągnięcia Finalistek i Finalistów Olimpiady Zwolnieni z Teorii.
Nasze Dziewczyny, przez cały rok szkolny realizowały projekt "Smak kontroli" ,prowadziły zajęcia związane z zaburzeniami odżywiania młodzieży w szkołach podstawowych z powiatu kartuskiego.
Jesteśmy dumni z naszych Uczennic i liczymy na kolejne ciekawe pomysły i inspiracje w Nowym Roku Szkolnym!
Wielki Finał to niezapomniane wydarzenie!
Tego dnia celebruje się determinację i niesamowite osiągnięcia Finalistek i Finalistów Olimpiady Zwolnieni z Teorii.
Nasze Dziewczyny, przez cały rok szkolny realizowały projekt "Smak kontroli" ,prowadziły zajęcia związane z zaburzeniami odżywiania młodzieży w szkołach podstawowych z powiatu kartuskiego.
Jesteśmy dumni z naszych Uczennic i liczymy na kolejne ciekawe pomysły i inspiracje w Nowym Roku Szkolnym!
Wielki Finał to niezapomniane wydarzenie!

